Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~molp

Bardzo udany rysunek. Trochę mi linia lewej ręki nie do końca leży ale może jestem przewrażliwiony. Technicznie nie ma do czego się doczepić.
pozdrawiam


Super zdjęcie, uwielbiam takie zabawy światłem i cieniem. Dodatkowo bardzo charakterystyczna i fotogeniczna modelka. Nie ma do czego się doczepić.
pozdrawiam


Ładny portret, modelka jest fajnie wydobyta światłem z cienia. Dobra ostrość i kadr, nie ma do czego się doczepić.
pozdrawiam


Super, bardzo podobają mi się takie stylizacje i efekty kolorystyczne. Jednak poprawiłbym kadrowanie - widoczna latarnia z lewej strony moim zdaniem po prostu psuje zdjęcie. Podobnie ma się sprawa z krzakiem przy prawej krawędzi kadru - jak dla mnie jest niepotrzebny i tylko zaburzający "czystość" zdjęcia. Poza tym - rewelacja.
pozdrawiam


Jak dla mnie dosyć zbyt mocno zmiękczone, domyślam się, że przy obróbce na komputerze - twarz jest aż nienaturalnie gładka. Przeszkadzają mi ciemne elementy w tle (manekiny?) - osobiście bym je po prostu usunął, mocno odwracają uwagę i psują dobre wrażenie.
Podoba mi się kadrowanie modelki i światło.
pozdrawiam


Fajne, ale dopracowałbym trochę detale. Uspokoiłbym sposób kreskowania, ponieważ moim zdaniem jest zbyt chaotyczny lub druga skrajność - rysowałbym całkowicie swobodnie, nawet obrysowują po konturze dane części twarzy jak oczodoły, nos, policzki. Popracowałbym również nad przechodzeniem światła do cienia szczególnie w okolicach ust. Gdy włosy są już upraszczane to osobiście bym rysował już samym konturem - tak zaczęte rysowanie włosów wygląda jakby nie do końca chciało się je po prostu kończyć Sam obrys połączony z dokładnie rysowaną twarzą dałby bardzo ciekawy efekt.
Podoba mi się kierunek nowych prac, czekam na kolejne.
pozdrawiam


Trochę takie nijakie według mnie. Moim zdaniem mocno przekontrastowane i dosyć dziwnie skadrowane. Lepiej byłoby gdyby modelka miała prosto ręce niż wymuszenie trzymała je za głową. Dodatkowo dobrałbym inaczej tło, by tak mocne plamy światła nie odwracały uwagi od twarzy.
pozdrawiam


Fajne, podoba mi się.


Koncepcja na retusz fajna, jednak dosyć mocno widać kolorowanie włosów. Szczególnie przy barku i za uchem. Przy barku - po prostu włosy nie do końca zostały zaczerwienione i widać linię oryginalnego koloru. Przy uchu - krawędź koloru jest dosyć mocna i widać pojedyncze włosy które znowu nie zostały zakolorowane. Sam mam problem z rozwiązaniem takich fragmentów przy edycji zdjęć i jak na razie nie znalazłem innego pomysłu niż bawienie się w dokładne malowanie każdego włosa z osobna. Trochę pomaga rozmycie koloru przy krawędzi by jednak zlał się płynnie z istniejącymi włosami, bo ostre odcięcie barwy zawsze będzie widoczne.
Teraz może tego tak nie widać, ale przy powiększeniu np. do formatu B1 wszystkie wady się uwidaczniają. Zależy oczywiście od przeznaczenia takiego kadru.
Druga sprawa, że teraz wiedziałem, że zdjęcie zostało edytowane i co zostało zmienione to dodatkowo można znaleźć łatwo błędy.
pozdrawiam


Kolejny świetny portret, nie ma do czego się doczepić.
pozdrawiam


Świetny portret - uciąłbym tylko z dołu do linii włosów przy prawej krawędzi, ponieważ biały fragment sukienki (?) dosyć mocno odwraca uwagę od twarzy.
Idealne podświetlenie głowy z tyłu.
pozdrawiam


Sympatyczne zdjęcie, może nie powala ale może się podobać. Zwiększyłbym kontrast by uniknąć takich szarych cieni w tle oraz jeśli byłaby możliwość to zostawiłbym więcej miejsca z prawej strony by nie ucinać zwierzaka.
pozdrawiam


Ładne zdjęcie, trochę tylko mi się nie podoba kadrowanie. Ja zostawiłbym więcej miejsca z dołu i góry by nie obcinać ani włosów ani góry głowy, ale to kwestia gustu. Trochę też przeszkadza światło na prawej krawędzi kadru - swoją jasnością odwraca uwagę od twarzy. Bardzo dobre światło.
pozdrawiam


Ciekawa koncepcja. Dopracowałbym jednak trochę styl rysunkowy - uporządkował bardziej kreskowanie - jest dosyć chaotyczne. Spróbowałbym również bardziej skomplikować rysunek by składał się z większej ilości takich przecinających się linii - oczywiście pamiętając o zachowaniu anatomicznych proporcji twarzy.
pozdrawiam


Super, bardzo mi się podoba kompozycja i pomysł.
pozdrawiam


Super fota, zasłużony DD.


Fajne zdjęcie, na kolana nie zwala ale miłe w odbiorze.


Fajne, szkoda że takie małe i niewiele widać ze stylu wykonania. Trochę tylko mam wrażenie, że proporcje się rozjechały i twarz jest delikatnie za szeroka, stała się bardzo masywna. Popracowałbym również bardziej nad nosem ponieważ został bardzo schematycznie narysowany, z bardzo mocnymi krawędziami.
Wprowadź więcej kontrastu, ponieważ praca jest trochę monotonna i nie przyciąga uwagi na którą zasługuje - mam na myśli większe różnice między światłem i cieniem.
pozdrawiam


Chciałem się doczepić, że coś brakuje ostrości ale chyba tylko mi się wydaje przez to, że jej nie ma na oku. Świetne zdjęcie, naprawdę bardzo mi się podoba.
pozdrawiam


Ja się podoczepiam trochę, za co proszę mi wybaczyć ale chyba nie chodzi tylko o to żeby słodzić.
Po pierwsze średnio mi się podoba kadrowanie - podobnych ujęć było już naprawdę mnóstwo i niezbyt jest to oryginalne. Skoro jednak taki kadr to dopracowałbym go do końca więc uciąłbym z lewej strony idealnie po środku nosa usunął mały kawałek czegoś (naszyjnik?) z lewego dolnego rogu bo nie da się domyślić co to takiego. Nie wiem po co również został zastosowany ten filtr artystyczny, jak dla mnie tylko psuje odbiór.
Widać, że jesteś fotogeniczna więc postarałbym się to wykorzystać w pełni
pozdrawiam


Bardzo naturalne zdjęcie co jest wielką zaletą. Popracowałbym jednak nad światłem z dwóch powodów. Dosyć niekorzystnie układają się cienie przez co modelka ma dosyć mocno zarysowane powieki co nie prezentuje się zbyt dobrze. Również według mnie jest dosyć niski kontrast i bluzka mocno zlewa się z tłem. Skoro było robione w studio to rzuciłbym więcej światła na tło by wydobyć sylwetką.
Podoba mi się kadrowanie i, tak jak napisałem na wstępie, że dziewczyna się nie stresuje i jest bardzo fotogeniczna.
pozdrawiam


Bardzo ładne zdjęcie


Idealny portret. Świetne skadrowanie z rewelacyjnie ustawioną modelką. Bardzo mi się podobają takie nie do końca oczywiste akcenty podkreślające walory zdjęcia.
pozdrawiam


Fajne, chociaż trochę nie pasuje mi sposób "rozlewania" się skrzydeł. Z tego względu, że ruch skrzydeł nie jest w jednej płaszczyźnie i takie proste "topienie się" jest nierealistyczne. Doskonale rozumiem, że to artystyczna wizja (których też mam parę ) ale lubię dodawać trochę realizmu. Wykonanie samo w sobie bardzo dobre z ładną kolorystyką.
pozdrawiam


Świetny kadr, bardzo mi się podoba. Nie ma do niczego się doczepić.
pozdrawiamPoprzednia strona 1 ... 4 5 6 7 8 ... 28 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt